Osiągnięcia uczniów i pedagogów

Rok Szkolny 2017/2018

 

 

Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika- Czesław 08-09.06.2018 r.

 

Emilia Kotowicz (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

Grand Prix

nagroda specjalna

XXVIII Lubelski Przegląd Akordeonowy uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - Lublin 07.06.2018 r.

 

Żaneta Siwonia (akordeon) uczennica pani Joanny Walke

 

III miejsce kat. IV

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- Chrzanów 01-02.06.2018 r.

 

Emilia Kotowicz (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

II miejsce w grupie III

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- Chrzanów 01-02.06.2018 r.

 

Julia Czerwińska (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

III miejsce w grupie III

IV Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka-Leszczyny 17-18.05.2018 r.

 

Emilia Kotowicz (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

Grand Prix

IV Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka-Leszczyny 17-18.05.2018 r.

 

Kamil Wrotniak (skrzypce) uczeń pani Danuty Tywoniak

 

IV miejsce

XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe - Sanok 26-28.04.2018 r.

 

Żaneta Siwonia (akordeon) uczennica pani Joanny Walke

 

wyróżnienie w kategorii II

XV Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Franciszki Platówny dla uczniów szkół muzycznych II stopnia- Wrocław 19-21.04.2018 r.

 

Nicola Zuber (śpiew) uczennica pani Małgorzaty Strąg

 

III nagroda w kategorii do 20 lat

I Międzyszkolne Konfrontacje Zespołów Kameralnych- Ruda Śląska 16-17.04.2018 r.

 

Kwintet Akordeonowy (Żaneta Siwonia, Małgorzata Dziadek, Urszula Dziambor, Magdalena Oko, Szymon Domicz) uczniowie pani Lilianny Bochen

 

wyróżnienie

XV Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Franciszki Platówny dla uczniów szkół muzycznych II stopnia- Wrocław 19-21.04.2018 r.

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń pani Małgorzaty Strąg

 

II nagroda w kategorii od 20 lat

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz- Kielce 24-27.03.2018 r.

 

Michał Mazanek (pianista - akompaniator)

 

wyróżnienie

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz- Kielce 24-27.03.2018 r.

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista - akompaniator)

 

II miejsce w grupie II 

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz- Kielce 24-27.03.2018 r.

 

Kamila Hoinkis (śpiew) uczennica pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista - akompaniator)

 

wyróżnienie II stopnia w grupie II 

Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego - Katowice 20.03.2018 r.

 

Klasa I b cyklu sześcioletniego PSM I stopnia uczniowie pani Anety Krzemien

wyróżnienie za kreatywność i dobór repertuaru 

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Opole 08-09.12.2017  

 

Agnieszka Sanocka (wiolonczela) uczennica pani Bogny Szwajger
Marek Świerczek (pianista - akompaniator)

 

 

wyróżnienie
wyróżnienie

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Gliwice 27-28.11.2017  

 

Kamila Hoinkis (śpiew) uczennica pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista-akompaniator)

 

 

wyróżnienie
wyróżnienie 

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Gliwice 27-28.11.2017  

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista -akompaniator)

 

wyróżnienie
  wyróżnienie 

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Zgierz 22-23.11.2017  

 

Zespół akordeonowy w składzie: Antonina Wawrzak, Magdalena Oko, Urszula Dziambor pod dyrekcją pani Lilianny Bochen

 

wyróżnienie 

XIII Międzynarodowy Festiwal Chórów "Gaude Cantem" - Bielsko-Biała 14-15.10.2017  

 

 Chór II stopnia  pod dyrekcją pani Barbary Gajek-Kraski

 

Złoty Dyplom

Nagroda Specjalna
za najciekawszą
interpretację utworu
inspirowanego folklorem