Osiągnięcia uczniów i pedagogów

Rok Szkolny 2017/2018

 

XXVIII Lubelski Przegląd Akordeonowy uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - Lublin 07.06.2018 r.

 

Żaneta Siwonia (akordeon) uczennica pani Joanny Walke

 

III miejsce kat. IV

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- Chrzanów 01-02.06.2018 r.

 

Emilia Kotowicz (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

II miejsce w grupie III

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- Chrzanów 01-02.06.2018 r.

 

Julia Czerwińska (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

III miejsce w grupie III

IV Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka-Leszczyny 17-18.05.2018 r.

 

Emilia Kotowicz (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

 

Grand Prix

IV Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka-Leszczyny 17-18.05.2018 r.

 

Kamil Wrotniak (skrzypce) uczeń pani Danuty Tywoniak

 

IV miejsce

XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe - Sanok 26-28.04.2018 r.

 

Żaneta Siwonia (akordeon) uczennica pani Joanny Walke

 

wyróżnienie w kategorii II

XV Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Franciszki Platówny dla uczniów szkół muzycznych II stopnia- Wrocław 19-21.04.2018 r.

 

Nicola Zuber (śpiew) uczennica pani Małgorzaty Strąg

 

III nagroda w kategorii do 20 lat

XV Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Franciszki Platówny dla uczniów szkół muzycznych II stopnia- Wrocław 19-21.04.2018 r.

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń pani Małgorzaty Strąg

 

II nagroda w kategorii od 20 lat

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz- Kielce 24-27.03.2018 r.

 

Michał Mazanek (pianista - akompaniator)

 

wyróżnienie

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz- Kielce 24-27.03.2018 r.

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista - akompaniator)

 

II miejsce w grupie II 

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz- Kielce 24-27.03.2018 r.

 

Kamila Hoinkis (śpiew) uczennica pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista - akompaniator)

 

wyróżnienie II stopnia w grupie II 

Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego - Katowice 20.03.2018 r.

 

Klasa I b cyklu sześcioletniego PSM I stopnia uczniowie pani Anety Krzemien

wyróżnienie za kreatywność i dobór repertuaru 

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Opole 08-09.12.2017  

 

Agnieszka Sanocka (wiolonczela) uczennica pani Bogny Szwajger
Marek Świerczek (pianista - akompaniator)

 

 

wyróżnienie
wyróżnienie

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Gliwice 27-28.11.2017  

 

Kamila Hoinkis (śpiew) uczennica pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista-akompaniator)

 

 

wyróżnienie
wyróżnienie 

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Gliwice 27-28.11.2017  

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń pani Małgorzaty Strąg
Halina Mansarlińska (pianista -akompaniator)

 

wyróżnienie
  wyróżnienie 

Makoregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II stopnia- Zgierz 22-23.11.2017  

 

Zespół akordeonowy w składzie: Antonina Wawrzak, Magdalena Oko, Urszula Dziambor pod dyrekcją pani Lilianny Bochen

 

wyróżnienie 

XIII Międzynarodowy Festiwal Chórów "Gaude Cantem" - Bielsko-Biała 14-15.10.2017  

 

 Chór II stopnia  pod dyrekcją pani Barbary Gajek-Kraski

 

Złoty Dyplom

Nagroda Specjalna
za najciekawszą
interpretację utworu
inspirowanego folklorem