Osiągnięcia uczniów i pedagogów

Rok Szkolny 2018/2019

 

 

 

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Jak Wieniawski" - Lublin 30.05-2.06.2019 r. 

 

Wiktoria Boncel uczennica pani Danuty Tywoniak

 

Danuta Tywoniak (nauczyciel skrzypiec) 

Grażyna Sokalska (akompaniator)

wyróżnienie w kategorii klas 5 i 6 cyklu sześcioletniego  

dyplom za wyróżniające przygotowanie laureata

wyróżnienie

 

V Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka - Leszczyny 23-24.05.2019 r.

 

Wiktoria Boncel uczennica pani Danuty Tywoniak

II miejsce  

 

V Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka - Leszczyny 23-24.05.2019 r.

 

Zofia Fuentes uczennica pani Danuty Tywoniak

III miejsce w kategorii A

 

 

XXIX Lubelski Przegląd Akordeonowy - Lublin 30.05.2019 r.

 

Żaneta Siwonia uczennica pani Joanny Walke

II miejsce w kategorii IV  

 

III Konkurs o życiu i działalności artystycznej Jana Kiepury - Sosnowiec 15.05.2019 r.

 

Kamil Krawczyk uczeń pani Barbary Przegendzy

I wyróżnienie w kategorii II

 

III Konkurs o życiu i działalności artystycznej Jana Kiepury - Sosnowiec 15.05.2019 r.

 

Teresa Gandor uczennica pani Barbary Przegendzy

 IV wyróżnienie w kategorii II   

 

XVIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe - Gorlice 25-27.04.2019 r.

 

Jakub Pilarski (akordeon) uczeń pani Lilianny Bochen

II miejsce w kategorii IA

 

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Ostrawa 11-13.04.2019 r.

 

Jakub Pilarski (akordeon) uczeń pani Lilianny Bochen

Lilianna Bochen (nauczyciel akordeonu)

 

I miejsce w Kategorii I

specjalna pochwała za doskonałą

praktykę pedagogiczną 

 

II Międzyszkolne Konfrontacje Zespołów Kameralnych - Ruda Śląska, 11-12.04.2019r.

 

Duet gitarowy w składzie Alicja Gorczyńska i Zuzanna Zych uczennice pani Marzenny Więcaszek

I miejsce

 

XLIII OLimpiada Artystyczna - Warszawa 15-17.04.2019 r. 

 

Maciej Szczurowski uczeń pani Aleksandry Roterman

tytuł laureata

7 miejsce w eliminacjach centralnych

 

Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy "mały violinista" - Olkusz 17.04.2019 r.

 

Zofia Fuentes (skrzypce) uczennica pani Danuty Tywoniak

Grażyna Sokalska (pianista - akompaniator)

wyróźnienie

wyróźnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Ostrawa 11-13.04.2019 r.

 

Żaneta Siwonia (akordeon) uczennica pani Joanny Walke

Joanna Walke (nauczyciel akordeonu)

 

II miejsce w Kategorii III

specjalna pochwała za doskonałą

praktykę pedagogiczną

 

XII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego - Gliwice, 28-29.03.2019 r.

 

 Marta Mielczarek (śpiew) uczennica Pani Grażyny Bollin

Michał Mazanek (pianista-akompaniator) 

nagroda za najlepsze wykonanie

utworu L.Różyckiego

wyróżnienie 

 

IX Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych- Stalowa Wola, 22.03.2019 r.

 

 Zespół akordeonowy w składzie Żaneta Siwonia, Małgorzata   Dziadek, Urszula Dziambor,Szymon Domicz uczniowie Pani       Lilianny Bochen

 I miejsce w kategorii A

 

43 Olimpiada Artystyczna w sekcji Historia Muzyki (II etap) - Bytom, 11.02.2019 r.

 

Maciej Szczurowski uczeń Pani Aleksandry Roterman

dyplom za wyróżniające przygotowanie i doskonałą prezentację tematu własnego

zakwalifikowanie się do III etapu 

 

Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia XXIV edycja - transgraniczna - Racibórz, 23.11.2018 r.

 

Żaneta Siwonia (akordeon) uczennica Pani Joanny Walke

 I miejsce

 

Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia XXIV edycja - transgraniczna - Racibórz, 23.11.2018 r.

 

Jakub Pilarski (akordeon) uczeń Pani Lilianny Bochen

II miejsce

 

Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia XXIV edycja - transgraniczna - Racibórz, 23.11.2018 r.

 

Magdalena Oko (akordeon) uczennica Pani Lilianny Bochen

wyróżnienie

 

XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów - Jaworzno, 21-23.11.2018 r.

 

Karolina Petela (flet) uczennica Pani Beaty Handrysik

 wyróżnienie

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

Departament Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń Pani Małgorzaty Strąg

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/2018

 

Festiwal Dziedzictwa Narodowego - I Ogólnpolski Konkurs Wokalny im. Bogusława Kaczyńskiego - Biała Podlaska 25.09.2018

 

Stanisław Napierała (śpiew) uczeń Pani Małgorzaty Strąg

wyróżnienie

nagroda specjalna za najlepsze

wykonanie arii operetkowej 

 

VIII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Chóralny "Canco Mediterrania" - Barcelona, LLoret de Mar 9-18.09.2018

 

Chór żeński PSM II st. pod dyrekcją Pani Barbary Gajek-Kraski

Kategoria: Muzyka sakralna - Złoty Dyplom "Excellent" I miejsce

Kategoria:Folklor - Złoty Dyplom I miejsce

Kategoria: Twórczość P. Casalsa - Złoty Dyplom I miejsce