PSM I st. CYKL 6-letni

 

 

Klasa Ia/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

Kształcenie słuchu 222

       

15:30-16:15

Podstawy rytmiki 124

       

16:20-17:05

         

17:20-18:05

         

18:10-18:55

   

Podstawy rytmiki 124

   

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa Ib/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

       

Podstawy rytmiki 124

15:30-16:15

   

Kształcenie słuchu 122

   

16:20-17:05

   

Podstawy rytmiki 124

   

17:20-18:05

         

18:10-18:55

         

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa Ic/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

 

Podstawy rytmiki 224

     

16:20-17:05

         

17:20-18:05

     

Kształcenie słuchu 222

 

18:10-18:55

     

Podstawy rytmiki 224

 

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa IIa/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

   

Kształcenie słuchu 222

   

16:20-17:05

         

17:20-18:05

Kształcenie słuchu 222

       

18:10-18:55

Podstawy rytmiki 124

       

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa IIb/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

         

16:20-17:05

       

Kształcenie słuchu 125

17:20-18:05

       

Podstawy rytmiki 124

18:10-18:55

   

Kształcenie słuchu 223

   

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa IIIa/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

   

Kształcenie słuchu 222

   

15:30-16:15

   

Podstawy rytmiki  224

 

Kształcenie słuchu 222

16:20-17:05

   

Zespół sm/wok

K II / SK

   

17:20-18:05

         

18:10-18:55

         

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa IIIb/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

         

16:20-17:05

   

Zespół sm/wok

K II / SK

   

17:20-18:05

   

Kształcenie słuchu 223

   

18:10-18:55

Kształcenie słuchu 222

       

19:00-19:45

Podstawy rytmiki 124

       

19:45-20:30

         

 

Klasa IVa/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

   

Audycje muzyczne 125

   

16:20-17:05

   

Kształcenie słuchu 223

 

Kształcenie słuchu 222

17:20-18:05

   

Chór/Orkiestra

   

18:10-18:55

   

Chór/Orkiestra

   

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa IVb/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

   

Audycje muzyczne 125

   

16:20-17:05

   

Kształcenie słuchu 222

   

17:20-18:05

   

Chór/Orkiestra

   

18:10-18:55

   

Chór/Orkiestra

   

19:00-19:45

Kształcenie słuchu 222

       

19:45-20:30

         

 

Klasa Va/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

 

Kształcenie słuchu 222

     

16:20-17:05

     

Kształcenie słuchu 222

 

17:20-18:05

   

Chór/Orkiestra

Audycje muzyczne  223

 

18:10-18:55

   

Chór/Orkiestra

   

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa Vb/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

 

Audycje muzyczne 223

   

Kształcenie słuchu 125

16:20-17:05

 

Kształcenie słuchu 122

     

17:20-18:05

   

Chór/Orkiestra

   

18:10-18:55

   

Chór/Orkiestra

   

19:00-19:45

         

19:45-20:30

         

 

Klasa VIa/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

     

Kształcenie słuchu 222

 

16:20-17:05

         

17:20-18:05

   

Chór/Orkiestra

   

18:10-18:55

 

Kształcenie słuchu 222

Chór/Orkiestra

   

19:00-19:45

 

Audycje muzyczne 125

     

 

Klasa VIb/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

         

16:20-17:05

         

17:20-18:05

   

Chór/Orkiestra

   

18:10-18:55

 

Kształcenie słuchu 122

Chór/Orkiestra

Kształcenie słuchu 222

 

19:00-19:45

 

Audycje muzyczne 125

     

19:45-20:30