PSM II st. INSTRUMENTALISTYKA I RYTMIKA

  

Klasa IA/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

         

16:20-17:05

Kształcenie słuchu 125

Orkiestra dęta SK

Kształcenie słuchu 125

Rytmika 224

 

17:20-18:05

Chór SK

Orkiestra symf/ Rytmika 124

Zasady muzyki 125

Technika ruchu 224

 

18:10-18:55

Chór

Orkiestra sm/ Zespół rytmiczny 224

     

19:00-19:45

Chór

Orkiestra sm

     

19:45-20:30

         

 

 

Klasa IB/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

Kształcenie słuchu 125

       

16:20-17:05

 

Orkiestra dęta SK

     

17:20-18:05

Chór SK

Orkiestra symf

Zasady muzyki 125

   

18:10-18:55

Chór

Orkiestra sm

Kształcenie słuchu 125

   

19:00-19:45

Chór

Orkiestra sm

     

19:45-20:30

         

 

Klasa IIA/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

 

Zasady muzyki 125

 

Kształcenie słuchu 125

 

16:20-17:05

 

Kształcenie słuchu 125

 

Literatura muzyczna 126

 

17:20-18:05

Chór SK

Literatura muzyczna 126

 

Technika ruchu 124

 

18:10-18:55

Chór

Zespół rytmiczny 224

 

Rytmika 124

 

19:00-19:45

Chór

Rytmika 224

     

19:45-20:30

         

 

Klasa IIB/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

Literatura muzycza 122

       

16:20-17:05

Kształcenie słuchu 123

Orkiestra dęta SK

     

17:20-18:05

Chór SK

Orkiestra symf

 

Kształcenie słuchu 123

 

18:10-18:55

Chór

Orkiestra sm

 

Zasady muzyki 125

 

19:00-19:45

Chór

Orkiestra sm

 

Literatura muzycza 122

 

19:45-20:30

         

 

Klasa IIIA/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

     

Harmonia 126

 

16:20-17:05

Historia muzyki 122

Harmonia 126

 

Kształcenie słuchu 125

 

17:20-18:05

Chór

Kształcenie słuchu 125

 

Historia muzyki 122

 

18:10-18:55

Chór

       

19:00-19:45

Chór

       

19:45-20:30

         

 

Klasa IIIB/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

Kształcenie słuchu 123

Harmonia 126

     

16:20-17:05

Historia muzyki 122

Orkiestra dęta SK

 

Kształcenie słuchu 123

 

17:20-18:05

Chór

Orkiestra symf

 

Historia muzyki 122

 

18:10-18:55

Chór

Orkiestra sm

 

Harmonia 126

 

19:00-19:45

Chór

Orkiestra sm

     

19:45-20:30

         

 

Klasa IV/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

Formy muzyczne 126

 

Harmonia 126

 

Historia muzyki 126

16:20-17:05

Formy muzyczne 126

Orkiestra dęta/ Rytmika 224

Historia muzyki 126

 

Harmonia 126

17:20-18:05

 Chór

Orkiestra symf/ Technika ruchu 224

Kształcenie słuchu 123

 

Kształcenie słuchu 123

18:10-18:55

 Chór

Orkiestra sm/

Zespół rytmiczny 224

   

Rytmika 224

19:00-19:45

 Chór

Orkiestra sm

     

19:45-20:30

         

 

Klasa V/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

         

16:20-17:05

         

17:20-18:05

Historia opery 122

 

Harmonia 126

   

18:10-18:55

Formy muzyczne 126

Kształcenie słuchu 123

Kształcenie słuchu 123

   

19:00-19:45

Formy muzyczne 126

Historia muzyki 126

Historia muzyki 126

   

19:45-20:30

 

Harmonia 126

     

 

Klasa VI/6

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:40-15:25

         

15:30-16:15

         

16:20-17:05

         

17:20-18:05

Rytmika 224

 

Metodyka 224

 

Metodyka 222

18:10-18:55

Historia muzyki 122

Zespół rytmiczny 224

Historia muzyki 122

   

19:00-19:45

Kształcenie słuchu 123

Rytmika 124

Kształcenie słuchu 123

   

19:45-20:30

 

 

Ćw. do dypl. harm 126 / formy 223